2004 yılından beri mimari, grafik ve ürün tasarım hizmetleri veren, markalaşmak isteyen firmalara tüm tasarım çalışmalarında stratejik çözüm ortaklığı yapan ve her zaman farklı işlere imza atmayı hedefleyen Retail Design odaklı multidisipliner bir tasarım ofisiyiz.

MURAT TAMGÜÇ & BERTAN BERK

Murat Tamgüç ve Bertan Berk ürün tasarımı ve proje bazlı çalışmalar yapan, aydınlatma dalında Elle Decor ödülü almış, ‘Selçuk’ tasarımıyla Saint Etienne Tasarım Bienali’ne davet edilmiş, vitrin tasrımlarıyla BMD Look ödülü almış tasarımcılardır.

 

‘Turkish Very Much’ konseptiyle kurguladıkları mağazaları Lunapark Shop, Maison&Objet tarafından dünya genelinde mimarisi ve ürün seçkisiyle en beğenilen 16 mağazadan biri seçilmiştir.

 

Geleneksel Türk kültüründen etkilenerek, bulundukları coğrafyanın öğelerini göz önünde bulunduran, özgünlüğünü kaybetmemiş, modernize edilmiş ürünler tasarlamaktadırlar

Sektörün ihtiyaçlarını biliyoruz ve uzmanlığımız sayesinde marka DNA’sının bütünlüğünü bozmayacak tasarım yapısına özen gösteriyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı projelerde mağaza, cafe&restaurantlara mimari, grafik tasarım, ürün tasarımı ve görsel düzenleme hizmeti veriyoruz.

Mimari

Cephe Tasarımı

Mağaza, Kiosk Tasarım

Restaurant, Cafe, Bar Tasarımı

Vitrin Tasarım

Sinyalizasyon ve Planogram

Grafik Tasarım

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Ambalaj Tasarım

Katalog Tasarımı

Mağaza içi iletişim

Ürün Tasarımı

Koleksiyon Danışmanlığı

Sergileme Ünite Tasarımı

Mobilya ve Aydınlatma

Görsel Düzenleme

Styling

Dekor Tasarım ve Mekan Seçimi

Prodüksiyon

Fotoğraf Çekimi

EKİBİMİZ

Lunapark Retail Design’ın ihtiyaçları doğrultusunda Mimar, İç Mimar, Art Direktör, Grafik Tasarımcı, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı, Stylist den oluşan multidisipliner ekibiyle farklılığını göstermektedir.

Gencay Gürcan İç Mimar – Proje Yöneticisi

İlknur Alparslan Senior Sanat Yönetmeni

İpek Demir Medya İlişkileri Direktörü

Beril Karabatak İç Mimar

Funda Akarsu İç Mimar

Merve Şahin İç Mimar

Seçil Şeker İç Mimar

Erdi Eralp Uğur İç Mimar

Esme Altuncevahir Sanat Yönetmeni

Sedef Ertem Junior Sanat Yönetmeni

Zehra Bayraktar Muhasebe Sorumlusu

Rasim İpek Ofis Asistanı

MÜŞTERİLER

2004’ten bu yana café&restaurant, pastane, çikolata, dekorasyon, aydınlatma, ev tekstili, sofra-porselen, züccaciye, beyaz eşya-elektronik, department store, yapı market, mücevher, kozmetik den luxury brand e kadar farklı segmentlerde hizmet vermektedir.

AHK

Aida Pekin

Al Rıfai

Arçelik

Artema

Arzu Kaprol

Atasay

Att Concorde

Bebebon

Beko

Beymen

Bezz

Bodrum Mutfak

BoynerEvde

Cemile

Chakra

Cinisli

Clu

Coastal Homes

Divan

Douglas

Dr.Light

Dükkan Burger

Elaidi

Elle Décor

Emaar

Everything

Godiva

Gorbon

Habitat

Hamam

JuaHome&Cook

Kiehl’s

Koçtaş

Küçükçalık

Madeleine

Marie Claire Maison

Meyteks

Naif

Ndesign

Penelope

Phare

Pide Nova

Props

Sarar

Schafer

Step

Tatar Salim

Tefal

Tepe Home

Tola Tola

Tuna Ev

Vitra

Yataş

ÖDÜLLER

2010 Tefal

Tefal için yaptığımız yılbaşı konseptli mağaza tasarımımızla BMD-LOOK 2010 Yılbaşı Konsept Tasarım Yarışması, Mağaza kategorisinde ikinci olduk.

2009 Home & Cook

Home&Cook için yaptığımız yılbaşı konseptli mağaza tasarımımızla BMD-LOOK 2009 Yılbaşı Konsept Tasarım Yarışması Mağaza Kategorisi üçüncüsü olduk.

2008 Chakra

Chakra için yaptığımız yılbaşı konseptli mağaza tasarımımızla BMD-LOOK 2008 Yılbaşı Konsept Tasarım Yarışması Mağaza Kategorisi üçüncüsü olduk.

2008 Koçtaş

Koçtaş için yaptığımız vitrin ile Yürekli Training- Conference- Consulting firması tarafından World sponsorluğunda düzenlenen ‘World Yılın Vitrini Yarışması’ nda banyo vitrine tasarımıyla ikincilik ödülünü aldık.
back_to_top_button